16 Oct

Senior Konzultant Supply Chain Operations Jobs Vacancy in Company

Position
Senior Konzultant Supply Chain Operations
Company
Company
Location
Opening
16 Oct, 2018 30+ days ago

Company urgently required following position for Senior Konzultant Supply Chain Operations. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Senior Konzultant Supply Chain Operations Jobs Vacancy in Company Jobs Details:

Jsme tým s devítiletou historií – nejzavedenější na trhu v rámci Big 4, zaměřujeme se na poradenství v operations, zejména pro výrobu, údržbu, engineering a supply chain.
Těsně spolupracujeme s týmy jak v rámci českého EY, tak i se zahraničními (např. Německo, Korea, Turecko, apod.).

Neustále hledáme a rozvíjíme nové přístupy, produkty a služby – podpora našich kolegů v těchto oblastech je pro nás prioritou. Jsem aktivní v oblasti digitální strategie pro výrobní společnosti a
v propagaci a zavádění Průmyslu 4.0. Často cestujeme, zejména po ČR a po Evropě a pracujeme pro nejvýznamnější výrobní společnosti v našem regionu.

Představujeme klientům nové technologie a přístupy – například 3D tisk, průmyslový internet věcí, rozšířenou realitu, prediktivní modely pro kvalitu a údržbu.

Náplň práce:
  • Samostatná práce na projektech a vedení projektových týmů
  • Rozvoj vybraných expertních oblastí
  • Prezentace EY na odborných konferencích
  • Vymýšlení nových řešení a přístupů s přidanou hodnotou pro klienta

Požadujeme:
  • Prokazatelnou praxi v oblasti poradenství & zvyšování výkonnosti výrobních podniků – zejména v oblasti údržby, digitalizace, kvality, výroby, apod.
  • Zkušenost s vedením projektů v poradenství
  • Schopnost strategického nadhledu & schopnost hledat řešení i v neřešitelných situacích
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a do zahraničí
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2), němčina je významné plus
  • Schopnost vést tým a budovat vlastní expertní oblast
  • Smysl pro humor

Nabízíme:
  • Atraktivní a různorodou práci
  • Práci na projektech v Praze i dalších městech regionu Střední a Jihovýchodní Evropy
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Výkonům odpovídající kariérní růst
  • Nadstandardní systém školení (SW, jazyková školení, soft-skills)
  • Motivující finanční ohodnocení, včetně bonusů dle osobního výkonu
  • Moderní kanceláře v centru Prahy

  • Company: Company
  • Added: 30+ days ago

Jobs Vacancy Related to Senior Konzultant Supply Chain Operations: