21 Sep

Kontrola Kvality Rob Hod Dlouhodob Brig Jobs Vacancy in Sodat Brno

Position
Kontrola Kvality Rob Hod Dlouhodob Brig
Company
Sodat
Location
Brno JM
Opening
21 Sep, 2018 30+ days ago

Sodat Brno urgently required following position for Kontrola Kvality Rob Hod Dlouhodob Brig. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Kontrola Kvality Rob Hod Dlouhodob Brig Jobs Vacancy in Sodat Brno Jobs Details:

Popis pozice: Náplň pracovního dne:

  • kontrola kvality dílů při výrobě – náhodná, periodická
  • posuzování neshodných dílů z hlediska opravitelnosti
  • vyřazování neshodných dílů a materiálů, řazení blokovaných dílů
  • práce na PC s interním systémem
Požadujeme: Nárazové brigády Vás nebaví a chcete se naučit něco nového? Pojďte zkusit kontrolu výrobků za 125 Kč/hod! Budete kontrolovat již odvedenou práci v lakovně, kousek od Ústředního hřbitova! Kromě smyslu pro detail nic nepotřebujete, vše Vás rádi naučíme. Jedinou tvrdou podmínkou je dlouhodobá spolupráce alespoň na 6 měsíců.

Požadujeme:

  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • dlouhodobá spolupráce alespoň na 6 měsíců
  • SŠ technického směru výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC
  • samostatnost
  • pracovitost
  • chuť učit se novým věcem
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - 125 Kč/hod
  • dlouhodobá brigáda v třísměnném provozu
  • v případě zájmu možnost práce na hlavní pracovný poměr ve stabilní firmě
  • nástup: ihned nebo dle dohody
Poznámka: Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis a my se Vám během pár dnů ozveme!

Jobs Vacancy Related to Kontrola Kvality Rob Hod Dlouhodob Brig: