11 Nov

Konzultant Prodeje Zna Kov Obuvi Provize Slevy Aupark Jobs Vacancy in Shoebox Hradec Králové

Position
Konzultant Prodeje Zna Kov Obuvi Provize Slevy Aupark
Company
Shoebox
Location
Hradec Králové Kepulauan Riau
Opening
11 Nov, 2018 30+ days ago

Shoebox Hradec Králové urgently required following position for Konzultant Prodeje Zna Kov Obuvi Provize Slevy Aupark. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Konzultant Prodeje Zna Kov Obuvi Provize Slevy Aupark Jobs Vacancy in Shoebox Hradec Králové Jobs Details:

Informace
Jeden z největších prodejců obuvi prémiových značek Shoebox CZ s.r.o. a provozovatel úspěšného řetězce prodejen Office Shoes v České republice hledá v souvislosti s plánovaným rozšiřováním služeb, prodejen a sortimentu nové kolegyně a kolegy na pozici "Konzultant/ka - Asistent/ka prodeje" do zavedené a oblíbené prodejny značkové obuvi Office Shoes v OC Aupark, Hradec Králové.

Termín nástupu: ihned nebo 26. listopadu 2018
Druh pracovního poměru: HPP nebo zkrácený (částečný) úvazek

Pracovní náplň:
  • zákaznický servis (prodej obuvi, doplňování zboží apod.)
  • péče o vzhled prodejny
  • PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Těšíme se na nové posily našeho týmu! :-)

Zasláním osobních údajů uchazeč/ka (zájemce/kyně o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jí/m poskytnutých osobních údajů v nutném rozsahu, které poskytl/a společnosti Shoebox CZ s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat.
Co od vás očekáváme
  • příjemné vystupování a komunikativnost
  • časová flexibilita a spolehlivost
  • ochota učit se novým věcem
Co vám nabízíme
  • zajímavou práci v příjemném prostředí a kamarádské partě
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • HPP směny krátký/dlouhý týden
  • zaškolení a odborné vzdělávání pracovníků
  • možnost kariérního postupu
  • hrazené občerstvení na pracovišti (káva, čaj)
  • další benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní zboží, Pravidelný příspěvek na pracovní obuv, Vánoční poukázky, Možnost přesčasů, Individuální směny

Jobs Vacancy Related to Konzultant Prodeje Zna Kov Obuvi Provize Slevy Aupark: