20 Sep

Brig Pomoc Skladu Knihami Ves Jobs Vacancy in Proplusco Group Praha

Position
Brig Pomoc Skladu Knihami Ves
Company
Proplusco Group
Location
Praha A
Opening
20 Sep, 2018 30+ days ago

Proplusco Group Praha urgently required following position for Brig Pomoc Skladu Knihami Ves. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Brig Pomoc Skladu Knihami Ves Jobs Vacancy in Proplusco Group Praha Jobs Details:

Popis pozice:
Požadujeme: Informace o brigádě:
Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.

Náplň práce: vyskladňování a naskladňování knih, balení knih apod.

Termín práce: směny jsou na výběr po celý týden

Čas práce: pracovní dny 7:00-15:30 nebo 14:00-22:30, víkendy 8-16:30

Místo práce: Praha, Uhříněves

Požadujeme:
  • plnoletost
- možnost pracovat 2 - 3x týdně
  • chuť do práce a aktivitu
  • pečlivost a spolehlivost
  • možnost pracovat na směny

Nabízíme:
  • fixní odměna 120 Kč/hod + bonus 10 Kč/hod dle docházky
  • smlouva DPP
  • možnost dlouhodobé spolupráce