14 Sep

Obchodn Zdrav Span Zaji Klientela Jobs Vacancy in Zaren Ecoclean Olomouc

Position
Obchodn Zdrav Span Zaji Klientela
Company
Zaren Ecoclean
Location
Olomouc OL
Opening
14 Sep, 2018 30+ days ago

Zaren Ecoclean Olomouc urgently required following position for Obchodn Zdrav Span Zaji Klientela. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Obchodn Zdrav Span Zaji Klientela Jobs Vacancy in Zaren Ecoclean Olomouc Jobs Details:

ZAREN již více jak dvě desetiletí přináší v České republice a v zahraničí do domácností formou osobního prodeje jedinečné produkty zaměřené na zdravý spánek a relaxaci, ekologické čistící produkty a čistou přírodní kosmetiku.

ZAREN má v ČR více než 200 000 spokojených zákazníků.V průměru každá druhá navštívená domácnost si pořídí produkty značky ZAREN.Spokojenost zákazníků je pro nás klíčová, proto nám primárně záleží na kvalitě, nikoli na kvantitě obchodních zástupců.ZAREN se stal od 1.4.2017 teprve 13. členem Asociace osobního prodeje (AOP) v ČR, která existuje už od roku 1993. (AOP je členem Evropské federace přímého prodeje v Bruselu a světové federace ve Washingtonu v USA. Hlavním posláním AOP ve vztahu ke spotřebiteli je dodržování etického kodexu a ochrany spotřebitele, boj proti nekalým praktikám pochybných firem a deklarace vysoké kvality produktů a adekvátních prodejních cen).

V oblasti divize zdravého spánku a relaxace (www.zarendreamsy.cz) aktuálně rozšiřujeme náš obchodní tým v tomto regionu: Olomouc, Olomoucký kraj.

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti s dlouholetými zkušenostmi na trhu
  • Obchodní činnost s produkty špičkové kvality ve své kategorii
  • Klientelu zajištěnou společností – unikátní systém v ČR založený na profesionálních call centrech! (30 – 50 garantovaných schůzek pro obchodního zástupce v měsíci; průměrná prodejní úspěšnost je 50%.)
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení – startovací podpora ve formě garantovaného příjmu
  • Práci ve vlastním regionu• Slevy na firemní výrobky, firemní rekreační zařízení
  • Kvalitní systém bezplatných školení
  • Profesní růst a seberealizaci, možnost kariérního postupu na manažerské pozice
  • Přátelský partnerský přístup

Popis pozice:

  • Osobní prodej založený na důvěře - představení a názorná prezentace produktů u zákazníků - vytvoření a předložení nabídky zákazníkovi - zpracování objednávky produktů poptávaných zákazníkem
  • Účast na pravidelném školení (psychologie prodeje)
  • Společnost obchodnímu zástupci zajišťuje veškerou podporu (domluvení prezentace u zákazníka, vyřízení objednávky, dodání zboží zákazníkovi, individuální přístup manažera pobočky apod.)

Požadujeme:

  • Aktivní osobnost s obchodním duchem a orientací na výsledky, pozitivním přístupem a zdravým sebevědomím
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné a reprezentativní vystupování
  • ŘP sk. B, vlastní osobní automobil
  • Přístup k internetu, uživatelskou znalost PC a MS Office
  • Živnostenský list (možné vyřídit až při zaškolení)

Myslíte si, že osobní prodej už nefunguje? My vám dokážeme, že funguje a má budoucnost. Ovlivníte si život - přijďte k nám na pohovor.

Více naleznete na www.zarendreamsy.cz