15 Oct

Php Program Tor Telekomunikace Jobs Vacancy in Daktela Praha 3

Position
Php Program Tor Telekomunikace
Company
Daktela
Location
Praha 3 A
Opening
15 Oct, 2018 30+ days ago

Daktela Praha 3 urgently required following position for Php Program Tor Telekomunikace. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Php Program Tor Telekomunikace Jobs Vacancy in Daktela Praha 3 Jobs Details:

Naše mise je vytvoření nejlepší služby multikanálového kontaktního centra pro malé a střední firmy v CEE regionu. Vytváříme službu, která pomůže našim zákazníkům vybudovat co možná nejlepší zákaznickou péči přes všechny dostupné komunikační kanály, jakými jsou hlasové služby, email, SMS, webový chat, Facebook Messenger a další. V současné době má naše kontaktní centrum více jak 500 firemních zákazníků z různých segmentů trhu a z různých zemí. Najdete mezi nimi i významné společnosti jako Mall Group, Student Agency, Notino, T-Mobile nebo Dial Telecom.

Hledáme nového kolegu do vývojového týmu, který se bude podílet na dalším rozvoji naší webové platformy pro kontaktní centra.

Více informací o Daktele a firemních hodnotách najdete zde.

Náplň práce:

  • Programování v PHP a Javascriptu - spolupráce na vývoji webové platformy pro kontaktní centra pro zpracování telefonních hovorů, webových chatů, SMS, emailů a sociálních sítí (Facebook, Twitter)
  • Testování, bugfixing, dokumentace
  • Studium nových věcí a jejich implementace do praxe

Požadujeme:

  • Zkušenosti s PHP včetně OOP
  • Zkušenosti s Javascriptem (používáme Angular, jQuery)
  • Zkušenosti s vývojem frontendových aplikací (používáme Bootstrap)
  • Zkušenosti s vývojem v prostředí LAMP (Linux, Apache, Mysql, PHP)
  • Člověka co se nebojí učit nový věci a technologie a dokáže věci dotáhnout do konce

Nabízíme:

  • Pracoviště v centru Prahy s dobrým MHD spojením
  • Dvakrát ročně rozdělujeme odměny podle dosaženého zisku firmy
  • Obědy platí celé firma a vaří nám skvělý šéfkuchař Radek Šubrt
  • Hradíme domácí internet, abychom mohli občas pracovat z domu
  • Nabízíme možnost vlastního výběru laptopu a operačního systému
  • Nemáme open space kancelář, ale samostatné kanceláře pro týmy
  • Vstup do posilovny, která je přímo v budově, zdarma
  • Vstupní karta do wellness hotelu Step, který máme nedaleko
  • Pokud nám není zrovna dobře, tak si můžeme vzít placený sickday
  • Občas si můžeme vzít homeoffice
  • Multikulturní pracovní prostředí
  • Pozice je vhodná pro absolventy, kteří mají chuť se učit nové věci

5 náhodných faktů o naší společnosti:

Věděli jste, že mezi naše zákazníky patří renomované společnosti jako například Mall.cz, Invia.cz, T-Mobile, Dial Telecom, Mountfield a že se budete podílet na spravě firemní IP telefonie pro zákazníky v Dubaji, Polsku nebo Maďarsku?

Věděli jste, že Daktela je virtuálním mobilním operátorem a že dokážeme v callcentru zpracovávat a nahrávat hovory z mobilních telefonů? A máme s tím velké plány.

Věděli jste, že podporujeme firemní offsite aktivity typu laser game, motokáry apod a následně tyto hrátky zakončíme v dobré restauraci?

Rádi sportujete? Skvěle, máme posilovnu přimo v budově a plavání nabízíme zdarma v nedalekém plaveckém bazénu.

Věděli jste, že si u nás můžete vybrat jaký notebook budete chtít používat? Macbook, Linux nebo snad Windows?

Pokud máte o nabízenou pozici zájem pošlete nám prosím svůj životopis na jobs@daktela.com