17 Mar

Obchodn Junior Stavebnictv Obj Jobs Vacancy in Agentura Irafa

Position
Obchodn Junior Stavebnictv Obj
Company
Agentura Irafa
Location
VY
Opening
17 Mar, 2018 30+ days ago

Agentura Irafa urgently required following position for Obchodn Junior Stavebnictv Obj. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Obchodn Junior Stavebnictv Obj Jobs Vacancy in Agentura Irafa Jobs Details:

Náplň práce - příprava cenových nabídek
- komunikace se zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků
- předávání zakázky do výroby
- péče o zahraniční zákazníky (Rakousko, Německo)
- zajištění potřebné logistiky

Požadavky

- středoškolské vzdělání – minimálně SOU
- vzdělání stavebního směru výhodou
- praxe na obdobné pozici výhodou
- NJ na úrovni B2 – komunikace se zahraničím
- znalost práce na PC MS Office, AutoCAD velkou výhodou ale ne nutnost

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- motivující příjem
- školení
- firemní akce
- pružná pracovní doba
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- další nefinanční benefity
- pracoviště okres Třebíč, poblíž MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20.000 - 30.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Třebíč