17 Mar

Mana Kvality Stavebnictv Znalost Iso Jobs Vacancy in Profeskontakt

Position
Mana Kvality Stavebnictv Znalost Iso
Company
Profeskontakt
Location
JM
Opening
17 Mar, 2018 30+ days ago

Profeskontakt urgently required following position for Mana Kvality Stavebnictv Znalost Iso. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Mana Kvality Stavebnictv Znalost Iso Jobs Vacancy in Profeskontakt Jobs Details:

Nabídka: - Zajímavé platové ohodnocení

  • Zaměstnání ve stabilní a mezinárodní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Osobní a kariérní rozvoj
Popis pozice: - Komunikace s klienty a zákazníky

  • Řešení případných reklamací
  • Schůzky u klientů
  • Řízení kvality ve výrobě
  • Implementace nových postupů pro výrobu a kvalitu
  • Práce s ISO normou 9001
  • Vytváření, implementace a dohled nad preventivními opatřeními
  • Interní audity ve výrobních závodech
  • Komunikace napříč odděleními společnosti
Požadavky: Pro našeho klienta zabývajícím se výrobou, distribucí a prodejem stavebního materiálu a směsí hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici.

  • SŠ/VŠ v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti z oblasti stavebnictví
  • Znalost ISO norem
  • Zkušenosti s interními audity
  • Pro-zákaznický přístup
  • Samostatnost, organizační schopnosti, technické znalosti
  • Ochota cestovat

Jobs Vacancy Related to Mana Kvality Stavebnictv Znalost Iso: