21 Mar

Robn Proces Automotive Jobs Vacancy in Dunross Kladno

Position
Robn Proces Automotive
Company
Dunross
Location
Kladno Sulawesi Tengah
Opening
21 Mar, 2018 30+ days ago

Dunross Kladno urgently required following position for Robn Proces Automotive. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Robn Proces Automotive Jobs Vacancy in Dunross Kladno Jobs Details:

Japonská výrobní společnost se sídlem v Kladně, výrobce kondenzátorů automobilové klimatizace, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Inženýr výrobních procesů (automotive).

Co budete dělat

Vytváření technologických postupů výroby a jejich ověřování
Design, vývoj, nákup a údržba přípravků a nářadí
APQP, vedení dokumentace FMEA, CP, atd.
Konstrukce přípravků, spolupráce s dodavateli
Zavádění nových modelů do hromadné výrobyAnalýza chyb s využitím statistických metod
Reportování a analýza výsledků jednotlivých projektů
Účast na týmových projektech ( QMS, EMS, OHSAS )

Co požadujeme

VŠ – strojní ( příp. jiná VŠ technického zaměření)
3 roky praxe (v automobilovém průmyslu výhodou)
AJ – pokročilá znalost
AutoCAD 2D - uživatelská znalost, MS Office – uživatelská znalost
Řidičský průkaz sk.B
Aktivní zájem o techniku/výrobu, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme

Zázemí mezinárodní výrobní společnosti, práce v open-space
Věrnostní bonus
Příspěvek na stravování ve firemní restauraci
Týden dovolené navíc
Příspěvek na penzijní připojištění
Studijní volno, příspěvek na jazykové kurzy

Další informace

Region: Kladno (Kladno)

Požadavky na jazyky: angličtina (B2)

Úvazek: plný

Vhodné pro absolventy: ne

Plat: dohodou

Obor pracovní pozice: Engineering