23 Jun

Vedouc Mont Servisn Technik Jobs Vacancy in Kari Person Agentura Praha

Position
Vedouc Mont Servisn Technik
Company
Kari Person Agentura
Location
Praha A
Opening
23 Jun, 2018 24 days ago

Kari Person Agentura Praha urgently required following position for Vedouc Mont Servisn Technik. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Vedouc Mont Servisn Technik Jobs Vacancy in Kari Person Agentura Praha Jobs Details:

Pro významného klienta, rakouskou stavební společnost zabývající se výstavbou požárně bezpečnostních systémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Vedoucí montér/Servisní technik

Náplň práce:
  • vedení montáží nového zařízení
  • montáže a servisní činnost na stabilních hasících zařízeních
  • vykonávání profese jak na základně, tak při výjezdech

Požadujeme:
  • SOU/SŠ technického směru
- ŘP sk. B (C) - aktivní řidič
  • schopnost samostatného vedení montérů
  • ochota výjezdů v rámci zakázek
  • výhodou:
- AJ nebo NJ - nikoli podmínkou
  • vyhláška č. 50/1978 Sb.

Nabízíme:
  • práci na HPP
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • adekvátní platové ohodnocení
  • stravenky
  • 13. plat

Místo pracoviště: Praha 4 + výjezdy