23 Feb

Serv Rka Pro Carte Restauraci Formanka Hotelu Duo Jobs Vacancy in Bohemia Properties Praha 9

Position
Serv Rka Pro Carte Restauraci Formanka Hotelu Duo
Company
Bohemia Properties
Location
Praha 9 A
Opening
23 Feb, 2018 30+ days ago

Bohemia Properties Praha 9 urgently required following position for Serv Rka Pro Carte Restauraci Formanka Hotelu Duo. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Follow the online directions, complete all the necessary fields, and provide all relevant information so your application is submitted correctly. When you click the 'Apply this Job' button (open in new window) you will be taken to the online application form. Here you will be asked to provide personal and contact details, respond to employment-related questions, and show how you meet the key selection criteria.

Serv Rka Pro Carte Restauraci Formanka Hotelu Duo Jobs Vacancy in Bohemia Properties Praha 9 Jobs Details:

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 630 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrus s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce:

  • Obsluhovat hosty v restauraci Formanka
  • Perfektní, zákaznický, proaktivně orientovaný servis
  • Odpovědnost za svěřené zboží a peníze
  • Plnění dalších svěřených úkolů od nadřízených
Požadujeme:
  • Praxe na podobné pozici je výhodou
  • Komunikativní znalost AJ a znalost dalšího jazyka výhodou
  • Časová flexibilita
  • Příjemné vystupování, otevřenou osobnost, chuť učit se novým věcem a rozvíjet svoje dovednosti
  • Týmového hráče
Co Vám můžeme u nás nabídnout:
  • příspěvek na ubytování pro mimopražské ve výši 4500 Kč/ měsíc
  • stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
  • možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
  • možnost kariérního postupu
  • atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
  • odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
  • závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké slevy na služby hotelu
  • zdravotní volno nad rámec zákonné dovolené
Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Jobs Vacancy Related to Serv Rka Pro Carte Restauraci Formanka Hotelu Duo: